Odtrucie alkoholowe Gdańsk

Domowa kroplówka na kaca

Cena: 400 zł (kroplówka i dojazd pielęgniarki)

 • Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański
 • 6 dni w tygodniu (pon. – sob.)
 • zabieg trwa około 2 godzin

Detoks Alkoholowy Trójmiasto

Ulga w dwie godziny

Odtrucie alkoholowe, czyli tzw. kroplówka na kaca łagodzi skutki nadmiernego spożycia alkoholu lub zapobiega pojawieniu się objawów zatrucia alkoholowego.

01

Szybkie nawodnienie

Kroplówka nawodni organizm szybko i skutecznie spowodowane spożyciem alkoholu. Wlew (kroplówka) dostarcza płyny bezpośrednio do organizmu, pomagając przywrócić równowagę wodno-elektrolitową.

02

Łagodzi objawy

Elektrolity, witaminy i inne substancje odżywcze łagodzą objawy kaca, takie jak nudności, ból głowy i osłabienie. Dostarczenie ich bezpośrednio do krwiobiegu szybciej poprawia samopoczucie.

03

Pomoc w detoksykacji

Szybsza detoksykacja organizmu poprzez pomoc w wydalaniu toksyn związanych z nadmiernym spożyciem alkoholu. Łatwiejsza regeneracja wątroby i poprawienie ogólnego stanu zdrowia.

Odtrucie alkoholowe w domu

Wykwalifikowana pielęgniarka przeprowadza detoks alkoholowy bezpiecznie w domu pacjenta:

 • dojazd na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Pruszcza Gdańskiego
 • 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota)
 • poniedziałek – piątek: 8.00-18.00
 • sobota: 8.00-13.00
 • cena obejmuje dojazd pielęgniarki i podanie kroplówki

Umów wizytę pielęgniarki

Odtrucie alkoholowe w 3 krokach

Krok 1

Potrzebujesz kroplówki witaminowej na odtrucie?
Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do soboty.

Odtruwanie alkoholowe Gdańsk

Jak pomaga odtrucie alkoholowe?

Detoks alkoholowy Gdańsk

Detoks alkoholowy pozwala na szybkie pozbycie się uciążliwych skutków spożycia większej ilości alkoholu. Jest więc polecany osobom, które chcą zarówno zapobiegać objawom zatrucia alkoholowego, jak i tym, którzy chcą się pozbyć już istniejących dolegliwości.

Odtrucie alkoholowe pozwala skutecznie uporać się z objawami takimi jak:

 • złe samopoczucie
 • bóle głowy, pragnienie
 • nudności
 • wrażliwość na światło i dźwięki
 • problemy z koncentracją
 • kołatanie serca
 • uderzenia gorąca

Kiedy warto stosować odtrucie alkoholowe

Silne nudności, zmęczenie, senność i osłabienie organizmu utrudniają samodzielne spożywanie płynów czy przyjmowanie substancji odżywczych.

Kroplówka dostarczana przez profesjonalny personel medyczny uzupełni wszystkie potrzebne organizmowi substancje bez konieczności ich spożywania.

Skład kroplówki jest dopasowany tak, aby zostały uzupełnione najważniejsze składniki niezbędne do odtrucia alkoholowego i poprawienia samopoczucia. Dożylne podanie tych substancji pozwala na znacznie lepsze przyswojenie ich przez organizm niż w przypadku podania doustnego.

Odtrucie alkoholowe Gdańsk

Odżywia, nawadnia i poprawia samopoczucie

Kroplówka na kaca zawiera elektrolity i składniki, które pomagają szybko poczuć się lepiej oraz przywracają organizmowi normalne funkcjonowanie (Sód, Potas, Wapń, Magnez, Glukoza, witamina C).

Odtrucie alkoholowe może pomóc zarówno po jednorazowym przedawkowaniu alkoholu, jak i po dłuższym ciągu. Długość terapii (ilość podanych kroplówek) zależy od stanu zdrowia i samopoczucia pacjenta.

Detoks alkoholowy jest także ważnym elementem wychodzenia z nałogu alkoholowego i stanowi pierwszy krok do uporania się z problemem alkoholowym. Warto połączyć go z terapią uzależnień lub leczeniem awersyjnym np. w postaci wszywki alkoholowej.

Detoks alkoholowy i leczenie uzależnień

Dodatkowe usługi do detoksu

Odtrucie alkoholowe – Odpowiedzi na pytania

Czy wlew witaminowy to kroplówka na kaca?

Wlew witaminowy, wlew na kaca to inne nazwy na odtrucie alkoholowe wykonywane przy pomocy kroplówki ze składnikami mineralnymi, witaminami i elektrolitami, które poprawiają stan zdrowia pacjenta po spożyciu alkoholu.

Czy kroplówka pomaga na kaca?

Kroplówka pomaga na kaca, ponieważ dzięki dożylnemu podaniu minerałów, witamin i płynów jest ona bardzo dobrze przyswajana i skutecznie uzupełnia niedobory powstałe wskutek spożycia alkoholu.

Jak długo trwa odtrucie po spożyciu alkoholu?

Samo podawanie kroplówki przez pielęgniarkę trwa około dwóch godzin. Już w trakcie podawania wlewu pacjent zaczyna odczuwać poprawę samopoczucia. Wiele zależy tu jednak od kwestii indywidualnych, od ilości spożytego alkoholu, długości spożywania, czy też ogólnego stanu zdrowia pacjenta.

Czy wystarcza jedno podanie kroplówki?

Ilość podań kroplówki jest indywidualnie dopasowana do stanu pacjenta. Po jednorazowym spożyciu większej ilości alkoholu zwykle wystarcza jednorazowe podanie kroplówki. Pacjenci po dłuższym ciągu mogą potrzebować nawet podawania kroplówki przez 3 do 5 dni jeden raz dziennie.

Odtrucie alkoholowe Gdańsk

Zapytaj o najszybszy możliwy termin wizyty.